SAINT CIRQ LAPOPIE / VALLEE DU LOT

frennl

Vlakbij ligt ook de Célé-vallei.

Deze zijrivier van de Lot biedt landschappen van hoge kalkrotsen die in de groene rivier de Célé duiken.

Het kanoën op de Célé is het leukst. We ontdekken prachtige dorpen die intact zijn gebleven.

De prachtige Pech Merle-grot ligt ook in deze vallei. Je hebt het zeldzame voorrecht om een authentieke, sierlijke grot te bezoeken, omdat Pech Merle een van de zeldzame grotten is die nog steeds open zijn voor het publiek.

Dompel jezelf onder in de geschiedenis van Quercy van weleer door het Cuzals museum te bezoeken. Landelijke en landelijke sfeer op boerderijen aan het begin van de eeuw. Erfgoedontdekkingen, culturele bezoeken, wandelingen langs het water, wandelingen op de route Santiago de Compostela, de prachtige landschappen van de Causses du Quercy en de intieme dorpen wachten op u voor een reis terug in de tijd.

Het is tijdens een kano-kajak afdaling dat de Célé vallei u zal betoveren door zijn hoge kalkstenen kliffen, zijn grotwoningen, zijn molens, zijn ongerepte natuur te onthullen.

Musée en plein air de Cuzals